Главное меню

Фотогалерея


Мама, а мне здесь нравится!Природна чистота – це якісне прибирання із жабкою Фрош

Що чистіше робимо свою домівку, то більше шкодимо собі.

Так, побутова хімія значно полегшує життя сучасним господиням, проте обирати її треба виважено. Дбаючи про чистоту в оселі та здоров’я своєї родини, віддайте перевагу жабці Фрош. Ці засоби на природних складниках допомагають виконувати хатню роботу швидко, легко та якісно.

Що означає якісне прибирання?

Перш за все, це ефективне видалення побутового бруду: плям, жирних бризків, розводів. Безпечні миючі засоби з жабкою на етикетці пропонують спочивачеві великий вибір товарів: розчини для миття підлоги, посуду, меблів, килимів, полірованих поверхонь, дзеркал. Активні речовини у поєднанні з натуральними компонентами (оцтом, содою, лимонною кислотою) пораються із цим завданням за лічені хвилини.

Другою ознакою якості у прибиранні є безпека використання засобів. Напевно, вам доводилося чути, що останнім часом значно зросла кількість людей, хворих на онкологічні та алергічні захворювання. Медичні дослідження довели, що чималий внесок у цей прикрий факт зробила побутова хімія. Мікрочастинки засобів, до складу яких входять хлор, різноманітні барвники та сумнівні консерванти, потрапляють до організму через шкіру та дихальні шляхи. Поступово ця отрута призводить до незворотних наслідків для здоров’я.

У Європі вже давно діють суворі вимоги до безпеки та екологічності товарів побутового використання. Технологи компанії Werner and Mertz постійно вдосконалюють формули продукції з символікою веселої жабки. Екологічно чисті складники миючих засобів Фрош покликані створювати природну чистоту та безпечні умови для життя. Це підтвержують і міжнародні сертифікати (EMAS, ISO, A.I.S.E.), і незалежні тестування, і визнання споживачів.

Якість товарів набуває першочергового значення і в Україні, тож усе більше людей дізнаються про жабку Фрош і застосовують її для прибирання оселі. Популярність природних миючих засобів зростає і тому, що придбати їх можна у звичайних супермаркетах, а також через Інтернет-крамниці.

Жабка Фрош – справжня помічниця для тих, хто прагне безпечної, природної чистоти!